FORUMS

Polish players // Polscy Gracze

Posted: //
March 30, 2017, 4:31 a.m.

Tak na marginesie zauwazylem ze zmieniaja sie kolory celownika w zaleznosci od dystansu. Ma to zwiazek z zasiegiem uzbrojenia? Bo ogolnie nie jest to opisane jaki zasieg ma nasza glowna bron i dodatkowa. I czy mozna zagrac misje treningowa z kolegami w squadzie?

March 30, 2017, 4:49 a.m.

Tak, kolory celowników odzwierciedlają zasięg, także warto brać to pod uwagę (szczególnie przy lataniu korwetami).
W tej chwili nie można grać w misje treningowe w kilka osób, ale pracujemy nad trybem, w którym będzie można walczyć z komputerem.

March 30, 2017, 6:05 a.m.

Fajnie miec Polski akcent wsrod developerow. Dobrze by bylo zastapic te paski liczbami przy opisie uzbrojenia pokladowego. A tak wogole to jest planowana jakas polonizacja? smile

March 30, 2017, 6:11 a.m.

Nie do końca jestem developerem, bardziej community managerem.
Liczby będą dodane, to jedna z rzeczy, która pojawi się w grze niedługo.
Polonizacja... możliwe smile

March 30, 2017, 7:32 a.m.

Updated //
March 30, 2017, 7:39 a.m.

Byloby fajnie. Zycze calej ekipie greybox samych sukcesow gdyz gra jest zacna smile
A i jescze jedno. Wspomniales ze pozniej bedzie mozna grac w squadzie przeciw AI. To beda misje treningowe, normalne mecze przeciw botom, czy jakies misje coop?

March 30, 2017, 8:02 a.m.

Na razie nie mogę powiedzieć nic więcej. Ale powinno przypaść Wam to do gustu smile

March 30, 2017, 10:39 a.m.

A juz myslalem ze cos wyciagne xD
Powiedz chciaz czy to bedzie w tym roku xD

April 3, 2017, 4:40 a.m.

Hej Bar. Byloby fajnie gdyby koledzy w squadzie byli podswietleni innym kolorem niz sojusznicy.
Podczas wymiany ognia czasem trudno namierzyc kolege wsrod sojuszniczych statkow.

April 3, 2017, 5:05 a.m.

Dobra sugestia, dodałem do listy.

April 6, 2017, 9:47 a.m.

Szukam Polaków do wspólnego grania zapraszam smile Bartokon#3957

This forum is restricted, posts cannot be made.