FORUMS

Polish players // Polscy Gracze

Posted: //
April 13, 2017, 1:35 a.m.

Witam, mam pytanko. Jak dokladnie dziala warp jump na.dredzie? Do tej pory myslalem ze okret skacze w kierunku w ktorym sie porusza, jednak zauwazylem na jednym filmie na youtube, ze koles gral Jutlandem i warpowal na krotkie dystanse kolo przeciwnikow (podczas prowadzenia ognia) w innym kierunku niz poruszal sie okret.

May 28, 2017, 8:32 a.m.

Witam. Zainstalowałem sobie ta gierkę i mnie zainteresowała smile. Czy istnieje jakieś forum ( polscy gracze) ,gdzie wymienia się doświadczenia , lub można uzyskać pomoc w sprawach rozgrywki ?

June 2, 2017, 2:05 p.m.

Cześć wszystkim smile
Też od jakiegoś czasu zacząłem pogrywać sobie.Jak do tej pory gra bardzo mi się podoba.Fajnie jakby była jakaś polska grupa na którymś z serwisów.Samemu grać cały czas to trochę nudno.Ktoś coś wie? smile
Pozdrawiam

June 13, 2017, 3:20 p.m.

Bywa ktoś tu jeszcze?

June 16, 2017, 5:29 p.m.

Updated //
June 16, 2017, 5:30 p.m.

sukcynit#4850 posted (#post-124672)

Bywa ktoś tu jeszcze?

Bywa. Cały czas.

June 25, 2017, 4:59 p.m.

Updated //
June 25, 2017, 5 p.m.

Siemka.

Te serwery TS z pierwszych postów są żywe? Wchodzicie tam?

Przy okazji, DARKSID3_PL#2139

DARKSID3_PL#2139

June 27, 2017, 11:02 a.m.

Witam smile
W oczekiwaniu na zakończenie konserwacji serwera wpadłem na forum i ku mojemu zaskoczeniu znalazłem Nasz dział to się przywitamsmile
Pozdrawiam serdecznie

June 27, 2017, 7:24 p.m.

No cześć Beta, jak dodam Cię do znajomych w grze przy najbliższej okazji. smile

DARKSID3_PL#2139

June 29, 2017, 3:47 p.m.

Dzień dobry Panowie smile
Gra z potencjałem i bardzo mi się podoba, niestety mam problem z kursorem, cały czas gdy wchodzę do ekranu logowania i w późniejszych panelach kursor myszy jest w lewym górnym rogu i nie mogę nim w żaden sposób poruszyć. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Z góry dziękuję za pomoc smile
P.S Wiem że nie jest to dział pomoc, ale szczerze mówiąc nie lubimy się z językiem angielskim smile

July 1, 2017, 2:44 p.m.

@VoQuyan Spróbuj dostać się do opcji i włączyć fullscreen

This forum is restricted, posts cannot be made.