FORUMS

Polish players // Polscy Gracze

Posted: //
Feb. 19, 2018, 11:57 a.m.

Siema! Polecam wszystkim wbic na nasz kanal discorda. Jest nas coraz wiecej, a granie w eskadrach skutkuje wieksza iloscia wygranych a wiadomo, to zawsze wiecej PD. Cześc z nas ma tez Elitki wykupione wiec wpadna dla was dodatkowe PD https://discord.gg/PPTuv6a

March 1, 2018, 3:45 a.m.

Witam jestem nowy sprawdzimy to dzielo.Kiedys gralem w podobne BlackProphecy.

March 3, 2018, 10:24 a.m.

Czy u was ta gra ma tez takie spore wymagania ? Ryzen 7 1700 X + RX 580 mam problemy ?

May 15, 2018, 9:21 a.m.

Witam wszystkich!! Zaczynam przygodę! w którą linię najlepiej na start?

May 17, 2018, 2:26 p.m.

Witam szukam polskich graczy ,floty i wiadomo dobrego klimatu jac cos dajcie znac,pozdrawiam

June 1, 2018, 6:08 p.m.

Dobry, jak tam polska społeczność Dreadnoughta?

“I’m a long-flight pilot. Pushing a little bubble of air-filled metal across an ocean of nothing is what I was born to do.” ― James S.A. Corey, Cibola Burn

June 11, 2018, 7:51 a.m.

polska społeczność Dreadnought nie istnieje mimo usulnych prób jej stworzenia

June 18, 2018, 8:58 a.m.

BujdyNaResorach#9912 posted (#post-222175) said:

polska społeczność Dreadnought nie istnieje mimo usulnych prób jej stworzenia

Choroba. No szkoda, bo dziś właśnie DEV się ze mną skontaktował w sprawie uruchomienia oficjalnego tłumaczenia gry z Angielskiego na Polski :/

“I’m a long-flight pilot. Pushing a little bubble of air-filled metal across an ocean of nothing is what I was born to do.” ― James S.A. Corey, Cibola Burn

June 19, 2018, 5:48 a.m.

Specyficzny klimat nie dla wszystkich

Kanał discorda jednak warto trzymać choćby dla kilku osób. Mimo wszystko nadal możemy razem latać

Boty już mnie denerwują

June 21, 2018, 8:10 a.m.

Chcecie żebym postawił serwer?

This forum is restricted, posts cannot be made.